قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

تعمیرگاه مجاز اپل با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت مشتری و احترام به حقوق کاربران به فعالیت میپردازد . زمینه فعالیتی مرکز تعمیرات اپل ترمیم و ریکاوری محصولات اپل میباشد . قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل برای ارائه خدماتی در شان کاربران تدوین گشته است .کاربران فهیم نمایندگی اپل مستحضر هستند که مرکز سخت افزار ایران از زیرمجموعه های متعددی تشکیل شده است .

تعمیرگاه مجاز اپل یکی از این زیرمجموعه هاست . به صورت جزئی فعالیت نمایندگی اپل طی سالهای اخیر شامل تعمیر آیفون ، آیپد و آیپاد میباشد .لازمه قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی ممتاز و چشمگیر حضور نظم است .مفتخریم به این موضوع که قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل موجبات اعتماد کاربران به مجموعه را مهیا ساخته است .

جهت دریافت اطلاعات جامع و مفید درحیطه فعالیتهای مرکز سخت افزار ایران میتوانید نسبت به مطالعه این مطلب اقدام نمایید . امید است بتوانیم با ارائه قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به صورت کامل به تعریف شرکت بپردازیم .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز اپل

مرکز تعمیرات اپل با بکارگیری تجهیزات مدرن و قطعات اورجینال به رفع ایرادهای نرم افزاری و سخت افزاری محصولات اپل میپردازد . لازم به ذکر است پروسه تعمیر با بهترین قیمت و ارائه گارانتی به پایان میرسد . کادرفنی نمایندگی اپل با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارکی معتبر گشته اند .  تعمیرگاه مجاز اپل پرسنل و کارشناسان خود را پس از ارزیابی و پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی برگزیده است .

به همین دلیل مهندسین این مرکز قادر به ارائه خدماتی باکیفیت مطابق با استانداردهای جهانی هستند . کارشناسان با استعداد ما تلاش میکنند کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش دهند که شایسته برند برگزیده کاربران باشد . خاطرنشان میسازیم پرسنل مرکز تعمیرات اپل با مدّنظر قراردادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به ارائه خدمات بازیابی مبادرت می ورزند .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمیپذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل میدهند . لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند . مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد . تعمیرگاه مجاز اپل مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمیپذیرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند . بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی اپل تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز اپل، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز اپل از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز اپل هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز اپل۴۸ ساعت می باشد .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز اپل قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده میشود.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه معیوب و هزینه تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند .  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز اپل با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به این شرح میباشد: در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز اپل تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، اپل سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه اپل قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحدهای تعمیرات اپل را به صورت پارتهای تفکیک شده راه اندازی کرده است . این کارگاهها به ابزارآلات مدرن و درجه یک تجهیز شده است . چنانچه کاربران با افت عملکرد در دستگاه خود مواجه شدند باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند . درواقع با سرلوحه قرار دادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل قصد داریم موجبات رضایت کاربران را فراهم آوریم .

مهندسین مرکز تعمیرات اپل باتمامی دقت و توجه خود به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه میپردازند . به همین دلیل همواره با کوتاهترین راه به ریکاوری دستگاه میپردازند . ضمنا ازین طریق احتمال تعویض اشتباه قطعه نیز به صفر میرسد . نمایندگی اپل با بهره مندی از تخصص ، مهارت ، تجربه ، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی و مهندسین خود توانسته است در زمینه فعالیتی خویش به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+