تعمیرات گوشی آیفون

تعمیرات گوشی آیفون با توجه به ساختار ویژه این محصول و استفاده از سیستمِ iOS در آن، نیازمند حضور کارشناسانی است که با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن آشنایی داشته و بتوانند با عیب‌یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع اختلالات ایجاد شده را برگزینند. عیب‌یابی صحیح دستگاه، یکی از فرآیندهای مهم در روند تعمیرات است که به کارشناسان این حوزه، جهت انتخاب رویکرد صحیح تعمیر و پیاده‌سازی آن کمک شایانی می‌کند.

با انتخاب یک رویکرد صحیح، ضمن سرعت‌بخشی به فرآیند تعمیر، از دیگر عملیات غیرضروری -که ممکن است سبب آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه و اِعمال تعمیرات اشتباه گردد،- پیشگیری شده و بهترین نتیجه دریافت گردد. در مرکز تعمیرات گوشی آیفون، گروهی از کارشناسان جوان و زبده در بخش عیب‌یابی دستگاه مشغول به کار بوده و تمامی تلاش و امکانات خویش را جهت عیب‌یابی صحیح دستگاه به کار بسته‌اند.

تعمیر گوشی آیفون

تعمیر موبایل اپل

تعمیر موبایل اپل در نمایندگی رسمی تعمیرات اپل با پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر و به دست متخصصین خبره تعمیر موبایل اپل صورت می گیرد. کلیه ابزارهای به کارگرفته شده هنگام تعمیرات گوشی آیفون از ابزارهای استاندارد و روز دنیا می باشد. مدیریت مرکز خدمات تعمیرات اپل به موضوع به روز بودن این تجهیزات اهمیت ویژه ای می دهد. از این رو کیفیت تعمیرات بالا رفته و این امر رضایت مشتریان را در بر دارد. کلیه خدمات و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل در این نمایندگی صورت می گیرد. این خدمات شامل تعمیر اسکرین گوشی اپل، تعمیر برد گوشی اپل، تعمیر صفحه نمایش موبایل اپل، تعمیرات تخصصی موبایل آیفون اپل، تعمیر گوشی آب خورده اپل، تعمیر گوشی خیس شده آیفون اپل، تعمیر گوشی شکسته اپل و بسیاری از دیگر مواردی است که در تعمیر موبایل اپل صورت می گیرد.

خدمات نمایندگی تعمیر گوشی آیفون

تعمیر موبایل اپل

خدمات نمایندگی تعمیر موبایل آیفون اپل

نمایندگی تعمیر موبایل آیفون اپل با ارائه خدمات منحصر در رابطه با تعمیر گوشی آیفون توانسته است نظر بسیاری از کاربران محصولات اپل را جلب نماید. این نمایندگی قادر به حل مشکلاتی در موبایل آیفون اپل است که دیگر مراکز تعمیراتی قادر به حل آن نیستند. در ادامه با برخی از خدمات نمایندگی تعمیر موبایل آیفون اپل آشنا خواهید شد:

 • تعمیر آسیب‌های ناشی از ضربه و افتادن گوشی آیفون
 • تعویض باطری و AC Adapter
 • تعویض Touch و  LCD  شکسته
 • تعمیرات تخصصی برد گوشی اپل
 • تعمیر Wi-fi
 • تعمیر مشکلات مربوط به عدم آنتن‌دهی گوشی اپل
 • تعمیر سوکت شارژ گوشی اپل
 • تعمیر مشکلات مربوط به افت عملکرد یا خرابی کامل دکمه Home
 • تعمیر سوکت هدفون گوشی اپل

تعمیرات موبایل اپل

گوشی های موبایل اپل، از آن دسته گوشی هایی هستند، که تعمیر و رسیدگی به مشکلاتشان، نیازمند تخصص بسیار ویژه ای ست. این گوشی های موبایل به لطف کیفیتی که همواره در ساخت و طراحی شان، مورد توجه واقع شده، کمتر از گوشی های موبایل دیگر در معرض خرابی قرار دارند. اما به هر صورت، ممکن است به دلایل بسیاری که گاه حتی مشخص هم نیست، دچار آسیب های نرم افزاری و سخت افزاری شوند. گاهی ممکن است این آسیب ها بر اثر اصابت ضربه ایجاد شوند و به شکسته شدن ال سی دی و خرابی صفحه ی نمایش منجر شوند.

در چنین مواقعی لازم است کاربر با مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیرات موبایل اپل ، از تعویض ال سی دی گوشی حساس خود، به تخصصی ترین و ایمن ترین شیوه اطمینان حاصل میکند. تعمیرات موبایل اپل شاخه های مختلفی را شامل میشوند، گاهی ممکن است برخی اختلالات نرم افزاری و یا سخت افزاری به از بین رفتن آنتن و شبکه کمک کنند، در چنین مواقعی معمولا گوشی آیفون قادر به شناسایی سیم کارت هم نمیباشد. وهله ی مهم و نخست انجام تعمیرات، شناسایی دقیق علت خرابی میباشد. پس از مشخص شدن دلیل، گزینه هایی چون ریست فکتوری تا تعویض آی سی های مربوطه مورد بررسی قرار میگیرد.

تعمیرات موبایل اپل

دیگر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات گوشی آیفون

 • تمام خدمات سخت افزاری قابل ارائه برای گوشی اپل
 • آپدیت نرم افزار گوشی آیفون به نسخه‌های بالاتر
 • آنلاک نرم افزاری و سخت افزاری
 • نصب برنامه‌های کاربردی بر روی گوشی
 • فعال‌سازی گوشی آیفون
 • تعمیرات سخت افزاری آیفون
 • ری استور کردن گوشی اپل
 • تعویض قطعات گوشی اپل
 • تعمیر آسیب‌های وارده ناشی از آب خوردگی

نمایندگی تعمیرات اپل و واحدهای تخصصی تعمیرات اپل

تعمیرات گوشی آیفون در این مرکز دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی متمایز ساخته است. برخی از ویژگی‌های مرکز تعمیرات گوشی آیفون عبارتند از:

 • بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم
 • به‌کارگیری کارشناسان دارندۀ مدارکِ بین‌المللی-تخصصی در حوزه کاری خویش
 • استفاده از تجهیزاتی که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با گوشی‌های آیفون را دارند
 • تست گوشی آیفونِ تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن
 • تعهد مرکز تعمیرات گوشی آیفون به ارائه‌ سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی
 • کسب اجازه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوبِ از کار افتاده
 • تعهد و پیاده‌سازی تمامی اصول مشتری‌مدار
 • اولویت‌بخشی به تعمیر و ترمیم دستگاه و خودداریِ حتی‌الامکان از تعویض قطعات آیفون و ….

اخبار، مقالات و سوالات متداول تعمیر گوشی آیفون

بخش اخبار مرکز تخصصی اپل به افزایش آگاهی شما از آخرین رویدادهای این نمایندگی کمک بسیاری میکند. همچنین به منظور آگاهی از جدیدترین تکنولوژی های شرکت اپل بخش مقالات را مطالعه کنید. مقالات تعمیرگاه تخصصی اپل را مطالعه کرده و دانش خود را درباره گوشی آیفون خود افزایش دهید. مرکز تعمیرات گوشی آیفون با علم به پرچمداری و سردمداری کمپانی اپل در دنیای فناوری، تمرکز فعالیت‌های خود را بر تعمیر و ترمیم گوشی‌های آیفون نهاده است. مشکلات عمومی گوشی های آیفون را که برای دیگر کاربران این محصول نیز به وجود می آید را میتوانید از بخش سوالات متداول تعمیرات اپل مطالعه کنید.

نمایندگی اپل

توجه داشته باشید که مرکز تعمیرات اپل، تعمیرگاه مجاز محصولات اپل در ایران است و هیچ‌گاه مدعی نمایندگی اپل بودن را ندارد. کاربران اپل به این مسئله واقف هستند که کمپانی اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد. همین امر زمینه‌ای را برای برخی از مراکز فراهم آورده تا به سوءاستفاده از اعتماد کاربران پرداخته و به دروغ خود را نمایندگی رسمی اپل در ایران بنامند. مرکز تعمیرات گوشی آیفون به عنوان واحدی معتبر و قابل اطمینان، به ارائه خدمات مختلف در زمینه تعمیر و ترمیم گوشی آیفون در ایران می‌پردازد.

متخصصین بخش تعمیرات با اخذ مدارک بین‌المللی و التزام به استانداردهای اپل به تعمیر محصولات منحصر به فرد اپل می‌پردازند. به همین دلیل هیچ گونه نگرانی در خصوص نبود نمایندگی اپل در ایران نداشته باشید. شرایط لازم جهت کسب دانش و فن آوری مورد نیاز جهت تعمیرات اپل در این مرکز با برگزاری دورهای تخصصی تعمیرات گوشی آیفون فراهم گشته است.

لینک های مفید

تعمیرات تخصصی موبایل اپل / تعمیرات تخصصی موبایل ایسوس / تعمیرات تخصصی موبایل ایسر / تعمیرات تخصصی موبایل فوجیتسو / تعمیرات تخصصی موبایل لنوو / تعمیرات تخصصی موبایل سونی / تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ / تعمیرات تخصصی موبایل هواوی / تعمیرات تخصصی موبایل شارپ / تعمیرات تخصصی موبایل ال جی / نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور /نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / / تعمیر موبایل کیوسرا

تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات موبایل ایسوس / تعمیرات موبایل ایسر / تعمیرات موبایل فوجیتسو / تعمیرات موبایل لنوو / تعمیرات موبایل سونی / تعمیرات موبایل سامسونگ / تعمیرات موبایل پاناسونیک / تعمیرات موبایل شارپ / تعمیرات موبایل ال جیتعمیر موبایل ایسوس / تعمیر موبایل ایسر / تعمیر موبایل اپل / تعمیر موبایل فوجیتسو / تعمیر موبایل هواوی / تعمیر موبایل لنوو / تعمیر موبایل ال جی / تعمیر موبایل سامسونگ / تعمیر موبایل شارپ / تعمیر موبایل سونی / تعمیر موبایل پاناسونیک / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / نمایندگی تعمیرات گوشی / تعمیرات گوشی ایسوس / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات گوشی ال جی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات گوشی سونی / تعمیرات گوشی هواوی / تعمیرات گوشی اپل

, , , ,
مشکلات باتری آیفون

مشکلات باتری آیفون

اخیرا گزارشات بسیاری مبنی بر مشکلات باتری آیفون ۶ اس اپل (Apple iPhone 6s) توسط کاربران منتشر شده است.  به همین دلیل شرکت اپل تصمیم به تعویض نسخه ‌های خاص…
تعمیرات موبایل اپل

تعمیرات موبایل اپل

بدون دیدگاه
تعمیرات موبایل اپل که نام رایج آن  آیفون (iPhone) می باشد، در نمایندگی اپل به صورت تخصصی انجام می گردد. آیفون را بدون شک می توان یک جادو در دنیای…
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+